logo

Ірпінський медичний портал

+38 (04597) 674-69
Реєстратура:
Соц. мережі:
Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Багатопрофільний стаціонар

Приймальне відділення

Терапевтичне відділення №1

Кардіологічне відділення

Неврологічне відділення

Травматологічне відділення

Хірургічне відділення

Відділення трансфузіології

Інфекційне відділення

Рентгенологічне відділення

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Патологоанатомічне відділення

Клініко-діагностична лабораторія

Стаціонар КЗ «Ірпінська центральна міська лікарня» – багатопрофільна лікарня, яка надає медичну допомогу мешканцям м. Ірпінь, м. Буча, селищ Гостомель, Ворзель, Коцюбинське та найближних населених пунктів.

В стаціонарі Ірпінської центральної міської лікарні надається цілодобова допомога пацієнтам, як в плановому, так і в ургентному (терміновому) порядку. В складі травматологічного відділення лікарні працює травматологічний пункт (понад 5000 звірнень в рік).
Відділення оснащені сучасним медичним обладнанням, за допомогою якого висококваліфікований колектив професіоналів, який має багаторічний досвід роботи, проводить якісні лікування та оперативні втручання (більше 2500 операцій за рік).

В закладі широко представлена діагностична служба: рентгенологічне відділення, кабінети ультразвукової діагностики, ендоскопічний, функціональної діагностики, Функціонує лабораторне відділення, яке в цілодобовому режимі проводить широкий спектр досліджень (понад 300 тис в рік). Для покращення лікувального процесу медичні працівники закладу використувують можливості допоміжних служб лікарні: фізіотерапевтичний кабінет, кабінети ЛФК. В лікарні функціонує паталогоанатомічне відділення.

Структура ліжкового фонду:

  • терапевтичне №1 – 40 ліжок
  • терапевтичне № 2 – 50 ліжок (тимчасово згорнуто)
  • кардіологічне – 40 ліжок
  • неврологічне – 40 ліжок
  • хірургічне – 60 ліжок
  • травматологічне – 40 ліжок
  • інфекційне – 40 ліжок.