logo

Ірпінський медичний портал

+38 (04597) 674-69
Реєстратура:
Соц. мережі:
Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Терапевтичне відділення №1

Завідувач відділенням: Бабік Тетяна Андріївна

 

Терапевтичне відділення №1 розташоване на другому поверсі стаціонарного корпусу Ірпінської центральної міської лікарні та розраховане на 40 ліжок. До складу терапевтичного відділення входять чотири двомісних та шість чотирьохмісних палат,  палата підвищеного комфорту, маніпуляційна, ординаторська, кабінети медичного персоналу та підсобні приміщення. Палати обладнанні всім необхідним для комфортного перебування пацієнтів.

Відділення надає допомогу пацієнтам з захворюваннями легень та дихальних шляхів, нирок та сечовивідних шляхів, органів ендокринної системи, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи тощо.

Госпіталізація пацієнтів до терапевтичного відділення відбувається трьома шляхами: бригадою швидкої допомоги, за направленням з поліклініки, а також в порядку само звернення.

У відділенні працюють лікар ендокринолог, лікар пуль монолог та терапевт. Лікарям допомагають  дванадцять кваліфікованих медсестер та дванадцять молодших медичних сестер. Всі лікарі та медсестри мають вищу та першу кваліфікаційні категорії.
Пацієнтам відділення проводиться необхідне обстеження з використанням всіх діагностичних можливостей стаціонару: консультації лікарів суміжних спеціальностей (кардіологів, реаніматологів, хірургів, невропатологів), рентгенографія, электрокардіографія, ультразвукова діагностика, ЭХО-кардіографія, лабараторні анализи, ендоскопічні обстеження (ФЕГДС, колоноскопія) тощо.

В терапевтичному відділенні проводиться комплексне лікування сучасними лікарськими препаратами відповідно сучасних стандартів надання медичної допомоги.