logo

Ірпінський медичний портал

+38 (04597) 674-69
Реєстратура:
Соц. мережі:
Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Кардіологічне відділення

Завідувач відділенням: Запісочна Ірина Всеволодівна

Освіта:Чернівецький державний медичний інститут

Лікар вищої кваліфікаційної категорії

Кардіологічне відділення стаціонару КЗ «Ірпінська центральна міська лікарня» було створено на базі терапевтичного відділення в січні 2010 року. Воно розташоване на першому поверсі основної будівлі закладу, розраховано на 40 ліжок. Структуру відділення складають 5 жіночих і 4 чоловічі палати, маніпуляційний кабінет, кабінет функціональної діагностики (УЗД серця, цілодобовий моніторинг ЕКГ і артеріального тиску), пост чергової медсестри і ординаторська.

Лікарі-кардіологи відділення характеризуються високим професіоналізмом, відповідальністю, чуйністю до проблем своїх пацієнтів, постійно надають своєчасну медичну допомогу на високому рівні у відповідності з усіма світовими стандартами і рекомендаціями.

Кардіологи проводять щоденні обходи пацієнтів і спільні консиліуми, консультують пацієнтів інших відділень, постійно співпрацюють c фахівцями вищих кардіологічних установ: Інститутом кардіології ім. М.Д. Стражеско, Інститутом серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова. Систематично беруть участь у кардіологічних конгресах, конференціях, майстер-класах провідних вітчизняних і зарубіжних фахівців.

В стінах нашого відділення успішно лікуються хворі з нозологіє: пароксизми миготливої аритмії, загрозливими порушеннями гемодинаміки екстрасистолії, порушеннями провідності імпульсу по серцю, з гострою коронарною патологією - інфарктом міокарда, нестабільною стенокардією, а також хворі з гіпертонічними кризами та їх ускладнення, з декомпенсацією хронічної серцевої недостатності, придбаними вадами серця, стенокардією напруги високого функціонального класу.

Для постановки правильного точного діагнозу, контролю ефективності проведеної терапії у нас широко використовують методи функціональної діагностики, цілодобової електрокардіографії (Холтерівське дослідження), цілодобовий моніторинг артеріального тиску, щодня проводяться ультразвукові дослідження серця.

Зусиллями всього дружного колективу в створена атмосфера домашнього затишку, взаєморозуміння та співчуття.