logo

Ірпінський медичний портал

+38 (04597) 674-69
Реєстратура:
Соц. мережі:
Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-27-004358-c

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

             Комунальне некомерційне підприємство "Ірпінська центральна міська лікарня" Ірпінської міської ради    

            Київської області, вул.. Садова,38, м. Ірпінь, Україна , 08205, код за ЄДРПОУ — 26191575, категорія      

            замовника — підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини 1 статті 2 Закону  

            України "Про публічні закупівлі (нова редакція від 19.04.2020р.). 
 

  1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  Будівництво електричних мереж зовнішнього електрозабезпечення для нестандартного приєднання до електричних мереж електроустановок за адресою: м. Ірпінь, вул. Садова, 38 код 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
  2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-27-004358-c
  3. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері стандартизації.
  4. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до рішення сесії Ірпінської міської ради Київської області від 08.04.2021 року  №533-7- VIII  «Про внесення змін до  рішення 4-ї сесії  Ірпінської  міської ради VІII  скликання  від  24 грудня  2020 року № 46-4-VIII «Про  місцевий бюджет  Ірпінської міської територіальної громади на 2021 рік» - 5 580 299.00 грн.

  1. Очікувана вартість предмета закупівлі:

           Очікувана вартість предмета закупівлі: 5 580 299.00  грн з ПДВ.  

  1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

За результатами переговорів між Комунальне некомерційне підприємство «Ірпінська центральна міська лікарня» Ірпінської міської ради Київської області та ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО«ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» згода погодження договірної ціни предмету закупівлі 5 488 080,00 грн. з ПДВ. Оскількт переговорна процедура проводиться на підставі пункту 2 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі, Замовник має право як виняток застосовувати переговорну процедуру закупівлі : «якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин».

Згідно пункту 56 ст. 1 Закону України «Про ринок електричної енергії» оператор системи розподілу - юридична особа, відповідальна за безпечну, надійну та ефективну експлуатацію, технічне обслуговування та розвиток системи розподілу і забезпечення довгострокової спроможності системи розподілу щодо задоволення обґрунтованого попиту на розподіл електричної енергії з урахуванням вимог щодо охорони навколишнього природного середовища та забезпечення енергоефективності. Частиною 6 ст. 21 Закону України «Про ринок електричної енергії» Оператор системи розподілу (далі – ОСР) надає послугу з нестандартного приєднання відповідно до умов договору про приєднання. Частиною 4 ст. 21 Закону України «Про ринок електричної енергії» передбачено, що порядок приєднання до електричних мереж оператора системи передачі та операторів систем розподілу визначається кодексом системи передачі та кодексом систем розподілу і має бути прозорим, забезпечувати ефективне та недискримінаційне приєднання до системи передачі та систем розподілу Постановою №310 від 14.03.2018 року затверджено Кодекс систем розподілу. Пунктом 72 ст. 1 Закону України «Про ринок електричної енергії» визначено: Регулятор - Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. До повноважень Регулятора на ринку електричної енергії належать ліцензування господарської діяльності у сфері електроенергетики відповідно до вимог цього Закону та контроль за додержанням ліцензіатами ліцензійних умов провадження господарської діяльності.

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (код ЄДРПОУ 23243188)займає монопольне становище на ринку на території Київської області системи з розподілу електричної енергії.

Враховуючи об'єктивну відсутність конкуренції з технічних причин для нестандартного приєднання до електричних мереж системи розподілу з проєктуванням лінійної частини приєднання замовником, єдиним можливим виконавцем, є ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

Отже, будівництво електричних мереж зовнішнього електрозабезпечення для нестандартного приєднання до електричних мереж електроустановок за адресою: м. Ірпінь, вул. Садова, 38може бути виконано лише певним виконавцем, а саме ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ». Інша альтернатива відсутня.

Отже, очікувана вартість предмета закупівлі визначалась не за Методикою визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а за результатами переговорів.